انتی فیلتر تلگرام

انتی فیلتر تلگرام

ایران تمامی کاربران تلگرام ایرانی را فیلتر کرد.برای اطلاعات بیشتر می توانید با انتی فیلتر تلگرام hivpn وارد کانال تلگرام شوید و به راحتی از تمامی اخبار مطلع شوید.

انتی فیلتر تلگرام

انتی فیلتر تلگرام

با توجه به تحریم شدید ایران از سمت دولت ایران فیلترینگ تلگرام کماکان ادامه دارد و تنها راه استفاده از تلگرام، موبوگرام و دیگر برنامه های مجازی تهیه vpn است . هنگامی که شما فیلتر شکن خودتان را متصل می کنید به راحنی می توانید یک آی پی آدرس مجازی را به خود اختصاص دهید و به صورت کاملا ناشناس در وب گردی و تلگرام خودتان وارد شوید.

فیلتر شکن های “های وی پی ان” کاملا با سرعت هستند و بدون افت سرعت و قطعی.

برای یک خرید خوب می تونید سایت hi وی پی ان رو  انتخاب کنید و یک اکانت به مدت دلخواه خود انتخاب کنید و بعد از تکمیل خرید و دریافت اطلاعات کاربری خودتان از طریق ایمیل یا تلگرام می توانید از طریق لینک سرویس دهنده های سایت hivpn اقدام به دانلود یک سرویس دهنده به صورت رایگان رو داشته باشید.

تنها راه برای گذر فیلترینگ تلگرام در این روزها تنها داشتن انتی فیلتر تلگرام است که تمام فیلتر ها را دور می زند و به شما کاربر گرامی اجازه دسترسی به این برنامه پیام رسان را میدهد.

سایت hivpn با رائه بیش از ۶۰ سرور پر سرعت از کشورهای مختلف و همچنین داشتن بیش از ۲۰ سرویس دهنده به صورت رایگان توانسته پیشتاز در بین رقبای خود باشد.

تمامی فیلتر شکن های این سایت سازگار با تمام سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *