تنظیمات پروکسی در موبوگرام

تنظیمات پروکسی در موبوگرام

تا به حال راجب تنظیمات پروکسی در موبوگرام‌چیزی شنیده اید؟!سایت hivpn امروزه متنی را منتشر کرد که با تنظیمات پروکسی در موبوگرام می توانیم مشکل این روز های تلگرام را حل کنیم.
شما کاربر گرامی برای بازکردن موبوگرام می توانید با تنظیمات پروکسی در‌موبوگرام به راحتی موبوگرام را به راحتی باز کنند و از این برنامه محبوب به راحتی استفاده کنید.
برای تنظیمات پروکسی موبوگرام ابتدا باید به سایت hivpn مراجعه کنید و یکی از اکانت های مورد نظر خود را خریداری کنید، بعد از خرید اکانت اطلاعات نام کاربری و رمز ورود همراه با تمامی سرورها برای شما ایمیل می شود. سپس به موبوگرام خود رفته و به قسمت settininge رفته و گزینه Data and storage رفته و گزینه proxyرا از قسمت انتهایی منو انتخاب کنید بعد از دو‌گزینه نمایش داده شده گزینه socks۵ را انتخاب می کنید. در این قسمت بایددر قسمت سرور یکی از سرور هارا وارد کنید و در قسمت port عدد ۲۵۴۹ را وارد کنید و بعد در قسمت usernameو password نام کاربری وپسورد ها ارسالی سایتhivpn را وارد می کنید و بعد گزینه Done را می زنید. شما به راحتی با تنظیمات پروکسی در موبوگرام را توسط سایت hivpn انجام داده اید تا مقاله بعدی خدا نگهدارتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *