خريد فيلتر شكن براى گوشى اندرويد

خريد فيلتر شكن براى گوشى اندرويد

با سلام .امروز با مطالبى درمورد خريد فيلتر شكن براى گوشى اندرويد همراه شما هستيم و در ادامه سايت hivpn را معرفى مى كنيم .شايد براى خيلى از دوستان مبهم باشه ك اصلا فيلتر شكن چى هست ؟!فرض کنید که شما کارمند یک شرکت می باشید و وظیفه ثبت اطلاعات مالی را در شرکت بر عهده دارید . امروز روز جمعه است و شما به سفر رفته اید . در همین حال یک مشکل مالی بوجود می آید که فقط به دست شما قابل حل است و رئیس از شما تقاضای کمک می کند . اکنون شما در سفر هستید . چاره چیست ؟

در صورتی که مدیر آی تی شرکت یک کانکشن وی پی ان ایجاد کند ,شما در حین سفر در صورت دسترسی به شبکه اینترنت می توانید به کانکشن وی پی ان(فيلتر شكن )متصل شوید و وظیفه مالی خود را در شرکت انجام دهید . در حقیقت فيلتر شكن باعث می شود شما به صورت مجازی عضوی از شبکه محلی (LAN) شرکت شوید . حتما با خود می گویید وقتی که اینترنت هست دیگر چه نیازی به اتصال از طریق فيلتر شكن وجود دارد ؟

به دلیل مسائل امنیتی . فيلتر شكن با ایجاد یک پروتکل تونلینگ یک ارتباط امن بین مبدا و مقصد را ایجاد می کند. این تونلینگ به معنی یک تونل فیزیکی نمی باشد بلکه به معنی رمزنگاری داده ها با الگوریتم خاص می باشد . اگر از گوشى اندرويد استفاده مى كنيد دودلى رو كنار بذاريد و به سايت hivpn سر بزنيد .شما با خريد فيلتر شكن براى گوشى اندرويد خود متوجه خواهيد شد كه سايت hivpn تا چه حد با كيفيت و قابل اعتماد مى باشد .ما قضاوت را به شما مى سپاريم .

سرویس های hivpn با قابلیت دسترسی به ۱۰ سرویس پرسرعت می باشد از جمله

IPSec – IKev2- PPTP – L2TP – Cisco AnyConnect – Openvpn – Kerio – Tunnel – Overproxy – sTunnel

قابل استفاده در: آیفون و آیپد و ios و ios 11 ، اندروید ، ویندوز ،مک ، لینوکس ، ویندوز فون و بلک بری

برای خريد فیلتر شکن به سایت hivpn مراجعه کنید و از آموزش های ویژه  بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *