خريد فيلتر شكن پر سرعت براي كامپيوتر

خريد فيلتر شكن پر سرعت براي كامپيوتر

اگر راجع به وي پي ان ميخواهيد بدانيد يا در جست و جوي يك فيلتر شكن خوب هستيد به سايت hivpn مراجعه كنيد و خريد فيلتر شكن پر سرعت براي كامپيوتر را داشته باشيد.
بعضي از كشورهايي مانند ايران خودمان به دلايل سياسي يا تجاري و دلايل ديگر دسترس به يك سري از سايت ها و برنامه هاي مجازي را محدود يا همان فيلتر كرده است كه شما ميتوانيد با داشتن يك فيلتر شكن خوب براي pc خودتان به راحتي تمام اين تحريم ها يا فيلترينگ ها را دور بزنيد و به راحتي به تمامي سايت ها و برنامه هاي مجازي از جمله فيس بوك استفاده كنيد.
در اصل vpn اين قابليت را به شما ميدهد كه آدرس آي پي شما از ايران به كشور ديگر تبديل شود كه اين آي پي جديد بستگي به سروري دارد كه شما به آن متصل شده ايد.
سايت هاي وي پي ان با ارائه بيش از ١٠٠سرور از كشورهاي مختلف و بسيار پر سرعت از جمله كشورهايي مانند : چين، تركيه ، آمريكا، كانادا، سوئد،آلمان ، مالزي ،لهستان ، امارت متحده عربي و ديگر كشورها است كه شما بعد از خريد اكانت و دانلود سرويس دهنده خودتان ميتوانيد سرور كشور خود را انتخاب كنيد و به راحتي با وارد كردن آدرس سرور مورد انتخابي خود آي پي كشور ايران را به ديگر كشورها تبديل كنيد.
تمامي سرويس دهنده هاي سايت hivpn با همه سيستم عامل هايي مانند: اندرويد، ويندوز، لينوكس ، بلك بري، ios و ديگر سيستم عامل ها سازگاري دارند.
شما ميتوانيد بعد از خريد فيلتر شكن پر سرعت براي كامپيوتر خود تمام اطلاعات كاربري از جمله : نام كاربري،رمز عبور، و ليست آدرس تمامي سرورها را از طريق ايميل يا تلگرام خود دريافت كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *