خريد vpn براى آيفون ۶

خريد vpn براى آيفون ۶

بعد از خريد vpn براى آيفون ۶ بايد چكار كنيم ؟!

اين سوال بسيارى از كاربران مى باشد .خوب سايت hivpn اعلام كرده كه مهم ترين قدم بعد از خريد vpn ،يادگيرى چگونگى نصب آن مى باشد .خوب ما در اين متن مى خواهيم بفهميم كه روش نصب vpn چگونه است .

گام اول:برنامه ی Setting  را از روی صفحه ی خانه ی گوشی خود باز کنید.

گام دوم: روی General تپ کنید.

گام سوم:روی VPN  تپ کنید.

گام چهارم:روی Add VPN Configuration تپ کنید.

گام پنجم: روی Type تپ کنید.

گام ششم: نوع VPN مورد نظر خود را از میان گزینه های IKEv2, IPSec, L2TP انتخاب کنید.(لازم است بدانید که نوع L2TP VPN برای استفاده روی شبکه های ۳G و LTE مناسب تر است.)

گام هفتم:اگر می خواهید به پنجره ی قبلی بازگردید، روی Add Configuration که در گوشه ی سمت چپ و بالای گوشی نمایش داده شده است، تپ نمایید.

گام هشتم: اطلاعات مربوط به تنظیمات وی پی ان چون توضیحات، سرور و Remote ID را وارد کنید.این اطلاعات را ذیل گزینه ی VPN settings information وارد کنید.

گام نهم: ذیل گزینه ی authentication نام کاربری و رمز عبور وی پی ان خود را وارد کنید. در برخی از وی پی ان سرویس پروایدرها نام کاربری با عنوان certificate درج شده است.

گام دهم: اگر از پروکسی استفاده می کنید، با تپ کردن روی Manual  و یا Auto بسته به ترجیح خودتان برای استفاده از پروکسی، تپ کنید.

گام یازدهم: روی Done تپ کنید.

گام دوازدهم: در پایین تنظیمات مربوط به VPN روی تاگل Status تایپ کنید تا به رنگ سبز دراید.

پس از آن که تنظیمات مربوط به VPN آیفون و آیپد خود را انجام دادید، به Setting بروید و پس از تپ روی VPN آن را خاموش کنید. برای فعال سازی دوباره وی پی ان روی آیفون و یا آیپد خود باید با رفتن به بخش Setting و روشن کردن وی پی ان، این کار را انجام دهید.

سايت hivpn همواره به دنبال جلب رضايت كاربران بوده است به همين دليل در جهت ارائه vpn با بهترين كيفيت تلاش مى كند .شما مى توانيد باخريد vpn براى آيفون ۶ خود از سايت hivpn ،از كيفيت و سرعت vpn هاى آن برخوردار شويد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *