خرید فیلترشکن برای آیفون ۱۰

خرید فیلترشکن برای آیفون ۱۰ – وی پی ان در آیفون ۱۰ یا iphone x

پس از معرفی نسل جدید فیلترشکن برای آیفون ۱۰، هفته‌ی گذشته موضوع نظرسنجی HIVPN به این محصول و حواشی آن اختصاص داشت. معرفی آیفون ۱۰ در کنار آیفون ۸ و آيفون ۸ پلاس، رویداد اخیر اپل را به مراسمی رؤیایی برای کاربران و عاشقان گوشی‌های هوشمند اپل تبدیل کرد.

اپل بخش زیادی از کنفرانس خود را به معرفی آیفون ۱۰ و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن اختصاص داد. در این ویژگی های میتوان نصب و خرید VPN برای آیفون اشاره نمود و همچنان مثل قبل از فیلترشکن برای آیفون هم میتواید استفاده کنید نمایشگر بدون حاشیه‌ی اولد، پردازنده‌ی قدرتمند و هوشمند A11، قابلیت تشخیص چهره‌‌ی فیس آی‌دی برای باز کردن قفل گوشی، دوربین دوگانه با قابلیت‌های فوق‌العاده، برخی از ویژگی‌های جدید‌ترین پرچم‌دار اپل هستند که می‌تواند نگاه‌های زیادی را به خود جلب کند. تجهیز آیفون ۱۰ به موارد مذکور باعث شده است اپل این گوشی را همانند اولین نسخه‌ی آیفون، محصولی انقلابی و نوآورانه بداند.

خرید فیلترشکن برای آیفون ۱۰را از ما بخواهید و پرسرعت دانلود کنید.

بیش از ۳۵ درصد کاربران HI VPN معتقدند آیفون ۱۰ نوآوری‌های قابل توجهی به همراه ندارد و در حال حاضر گوشی‌های اندروید گزینه‌های به‌مراتب بهتری به شمار می‌روند.

  • اما ۳۰ درصد از کاربران فیلترشکن و وی پی ان پرسرعت استفاده میکنند با اپل هم‌نظر هستند و آیفون ۱۰ را محصولی انقلابی می‌‌دانند. این دسته از کاربران آیفون ۱۰ را بهترین محصول فعلی دنیای گوشی‌های هوشمند می‌دانند و خرید این گوشی ۱۰۰۰ دلاری را در برنامه‌ی خود قرار داده‌اند.
  • نزدیک به ۲۱ درصد کاربران HIVPN آیفون ۱۰ را محصولی نوآورانه و جذاب می‌دانند؛ اما بنا به دلایلی مانند قیمت بالا، حذف اپلیکیشن‌های ایرانی از استور اپل و محدودیت مراکز فروش و خدمات پس از فروش، خرید گوشی‌های اندروید را گزینه‌ی مناسب‌تری می‌‌دانند.
  • نزدیک به ۱۴ درصد از کاربران HIVPN آیفون ۱۰ را محصولی نوآورانه می‌دانند؛ اما خرید آیفون‌های دیگر اعم از ۸ و ۸ پلاس را در حال حاضر معامله‌ای جذاب‌تر می‌‌دانند. به خصوص که پردازنده، شارژ بی‌سیم و دوربین دوگانه از جمله قابلیت‌هایی هستند که بین آیفون ۱۰ و سایر گوشی‌های سال ۲۰۱۷ اپل یکسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *