خرید فیلترشکن

خرید فیلترشکن 

خیلی از ماها  این روزها با واژه فیلترینگ آشنایی داریم با خرید فیلتر شکن از hivpn به راحتی و با سرعت به سایت خودتان مراجعه کنید.

در بین جاسوسی های Wi-Fi، جملات Honeypot و Firesheep، شبکه های عمومی واقعا آسیب پذیر هستند. اما اگر شما از راه دور کار می کنید و نیاز به دسترسی به اطلاعات حساس در سرورهای خصوصی شرکت شما دارید، انجام این کار از یک شبکه عمومی نا امن مانند یک کافی شاپ Wi-Fi می تواند این اطلاعات، کسب و کار شرکت شما و کار شما را در معرض خطر قرار دهد.

وی پی ان ها و یا شبکه های مجازی خصوصی، کاربران را با امنیت دسترسی به یک شبکه خصوصی و به اشتراک گذاری داده ها از راه دور از طریق شبکه های عمومی اجازه می دهد. شباهت زیادی به یک فایروال دارد به این صورت که اطلاعات شما را در رایانه شما محافظت می کند، VPN ها آن را آنلاین محافظت می کنند. و در حالی که یک VPN از لحاظ فنی یک شبکه WAN (شبکه گسترده شبکه) است، قسمت جلویی همان عملکرد، امنیت و ظاهر را همانطور که در شبکه خصوصی است، حفظ می کند.

به همین علت، VPN ها با شرکت ها به عنوان وسیله ای برای حفاظت از اطلاعات حساس در هنگام اتصال مراکز داده از راه دور بسیار محبوب هستند. این شبکه ها نیز در میان کاربران فردی – و نه فقط تورنت – مشترک هستند. از آنجا که VPN ها ترکیبی از اتصالات اختصاصی و پروتکل های رمزگذاری برای تولید اتصالات P2P مجازی را استفاده می کنند، حتی اگر snoopers بتواند برخی از داده های منتقل شده را از بین ببرد، به دلیل رمزگذاری قادر به دسترسی به آنها نیست. علاوه بر این، VPN ها به افراد اجازه می دهند مکان فیزیکی خود را فریب دهند – آدرس IP واقعی کاربر توسط ارائه دهنده VPN جایگزین می شود، به این وسیله می توان آنها را از فیلتر های آزار دهنده نجات داد.

قابل استفاده در: آیفون و آیپد و ios و ios 11 ، اندروید ، ویندوز ،مک ، لینوکس ، ویندوز فون و بلک بری

با قابلیت دسترسی به ۱۰ سرویس پرسرعت ::

IPSec – IKev2- PPTP – L2TP – Cisco AnyConnect – Openvpn – Kerio – Tunnel – Overproxy – sTunnel

برای خرید به فروشگاه سایت hivpn مراجعه کنید و از آموزش های ویژه ما بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *