خرید فیلتر شکن برای موبایل

خرید فیلتر شکن برای موبایل – فیلتر شکن رایگان برای کامپیوتر

تاريخچه تلفن همراه یا خرید فیلترشکن موبایل در ايران :

در سال ۱۳۶۷ وزارت پست و تلگراف اقدام به خرید فیلتر شکن برای موبایل طراحي تلفن سيار یا موبایل كرد و با يك تجديد نظر در اين طرح ,در سال ۱۳۷۲ تجهيزات آن خريداري شد و در مرداد ماه ۱۳۷۳ فاز اول اين طرح به ظرفيت ۱۰۰۰۰ شماره اي آغاز به كار كرد. همزمان با اجراي اين طرح در تهران ,طراحي مقدماتي سيستم تلفن سيار در كرمان نيز آغاز شد كه در مرحله دوم طرح ,مقرر شد تهران ضمن اتصال به اين شهرها با ورودي و خروجي زير زميني و دريايي كشور نيز مرتبط شود و جزاير قشم و كيش در مرحله دوم تحت پوشش اين طرح قرار گيرند.

طي سالهاي ۱۳۷۲ تا اوايل ۱۳۷۴ تعداد متقاضيان تلفن سيار بيش از ۱۰۰ نفر نبود چون اين سيستم به هيچ عنوان براي مردم شناخته شده نبود و در شهريور ۱۳۷۴ هنگامي كه آكهي نام نويسي در روزنامه هاي كثير الانتشار كشور منتشر شد حدود ۸تا۹ هزار نفر ثبت نام نمودند,به عبارت ديگر استقبال چنداني از اين سيستم پايه و ضروري در جامعه به عمل نيامد و حتي در محافلي با واكنش هاي منفي ,تلفن همراه یا خرید فیلتر شکن برای موبایل سيستمي زايد و تجملاتي عنوان شد.

از بهمن ۱۳۷۴چرخشي شگفت براي نام نويسي تلفن سيار پديدار شد بطوريكه ۲۰۰هزار نفر متقاضي دريافت تلفن سيار شدند البته تقاضاي خرید فیلتر شکن برای اندروید استانهاي كشور بدليل عدم آگاهي از كاربرد اين وسيله ارتباطي كمتر بود و بيشترين تقاضابه شهروندان تهراني اختصاص داشت كه بيش از ۱۳۰ هزار نفر برآورد مي شد و همچنين مردم حومه تهران يعني كرج ,قزوين ,ساوه و قم كه با در نظر گرفتن شمار آنان رقم تقاضا به ۱۵۰ هزار شماره رسيد .

در پي استقبال غير منتظره، طراحي براي گسترش تلفن سيار یا موبایل جهت خرید فیلتر شکن برای گوشی اندروید يك ميليون مشترك پيش بيني شد و در اين زمينه براي شهرهاي مختلف كشور دستگاههاي لازم به منظورراه اندازي اين پروژه خريداري و نصب گرديد.

خرید فیلتر شکن سیسکو

سيستم تلفن سيار یا موبایل ديجيتالي ايران از كشور فنلاند خريداري شد كه از نوع GMS مي باشد و برخي از خريدها نيز در اين چند ساله اخير از زيمنس و نوكياي  آلمان بوده است.

در سال ۱۳۸۲ در حدود ۲ ميليون و۴۱۴ هزار و۸۱۵ تلفن همراه در داخل كشور به متقاضيان  خرید فیلتر شکن رایگان واگذار شده است كه از اين تعداد ۱۴۳هزار و هشتصد و هفتاد وشش مورد در استان خراسان مورد استفاده و بهره برداري مشتركين مي باشد.

 

علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر شکن رایگان برای کامپیوتر طراحی سایت و یا فروشگاه موبایل و یا تلفن همراه و یا بهینه سازی و سئو سایت یا فروشگاه موبایل و تلفن همراه و بازاریابی و تبلیغات اینترنتی در کسب وکار خود با تیم کارشناسان هم سایت در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *