خرید فیلتر شکن pptp

خرید فیلتر شکن pptp

برای دور زدن تمامی فیلترینگ ها نیاز به یک اکانت وی پی ان داریم و یک سرویس دهندهخرید فیلتر شکن pptp است که یکی از پرسرعت ترین و بهترین سرویس دهنده های سایت hiVPN است. خرید فیلتر شکن pptp یکی از پربازدید کننده ترین و بیشترین دانلود را از بین سرویس دهنده های سایت hiVPN داشته است. در اصل خریدفیلترشکنpptp آی پی کشور شما را به یک کشور دیگر تبدیل می کند و تمام فیلترینگ ها را دور می زند و به راحتی وارد سایت فیلتر شده به دسترسی به برنامه مجازی را داریم. سایت hiVPN یکی از کاربردی ترین سرویس دهنده های وی پی ان است که بسیار معتبر می باشد.
سایت های وی پی ان با ارائه بیش از ۱۰ سرویس دهنده از جمله برنامه next VPN، کریو، snap VPN، وی پی ان ۳۶۰ درجه، سیسکو و دیگر برنامه ها را دارد که لینک دانلود خرید فیلتر شکنpptp و دیگر برنامه ها را به رایگان در قسمت سرویس دهنده ها قرار داده است
کاربران عزیز اگر نمی توانید اپلیکیشن ها را دانلود کنید و حتی برای دانلود سرویس دهنده ها به فیلترشکن نیاز دارید به سایت hiVPN مراجعه کنید و با خرید PPTP به راحتی فیلترشکن خودتان را نصب کنید.
شما بعد از خرید PPTPاز سایت hiVPN کافی است به قسمت setting گوشی خود بروید و بعد به قسمت VPN بروید و بعد از آن قسمت add VPN را می زنید. از صفحه باز شده قسمت type را می زنیم و سپس PPTPرا انتخاب می کنیم و بعد در قسمت description اسم وی پی ان خود را وارد می کنید و در قسمت server یکی از سرورهای سایت hiVPN را به دلخواه انتخاب می کنید و بعد نام کاربری و رمز عبور را وارد می کنید.
بعد به راحتی می تواند در عرض چند دقیقه هم خرید PPTP را داشته باشد و هم نصب PPTP
تا مقاله بعدی از سایت hiVPN با ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *