خرید پروکسی برای ايفون

خرید پروکسی برای ايفون

داشتم تو دانشگاه با گوشی آیفونم کار میکردم که یکی از هم کلاسیام که اونم گوشی آیفون داشت کنارم نشست گفت تو چطوری میتونی وارد برنامه هات وسایتها بشی من هر کاری میکنم نمیشه گفتم من خرید پروکسی برای آیفون را از hivpn انجام دادم وخیلی راضی هستم گفت چطوری خوب به منم توضیح بده ببینم باید چیکار کنم

خرید پروکسی برای ايفون

خرید پروکسی برای ايفون

گفت ما که گوشی آیفون داریم و مدام خطاي ١٠٠٩ روي گوشي شما ظاهر مي شود به سايت hivpn مراجعه كنيم و خرید پروکسی براي ايفون را انجام دهيم میتونم فیلتر ها را دور بزنیم گفت بیشتر توضیح بده .
گفتم قبل از خرید پروکسی براي ايفون اقدام به خريد اكانت میكني و كافي است به سايت hivpn مراجعه كني و يك اكانت به دلخواه را انتخاب مي كني و بعد از آن نياز به يك سرويس دهنده پرسرعت داري كه ميتواني به قسمت سرويس دهنده ها يا همان نرم افزارهاي رابط vpn بروي و خریدپروکسی براي ايفون را از اين قسمت داشته باشي .
با خريد اكانت از سايت هاي وي پي ان ميتواني دانلودخرید پروکسی براي ايفون و ديگر اپليكيشن ها و همچنين استفاده از تمام سرورها را به صورت رايگان انجام دهي.
با دريافت اطلاعات كاربري بعد از خريد اكانت و خرید پروکسی براي ايفون خود ميتواني اتصال فيلتر شكن خود فعال كني و ديگر با خطاي ١٠٠٩ خداحافظي كني و به راحتي از گوشي خود به آپديت و دانلود نرم افزارهايتان بپردازي.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *