خرید پروکسی تلگرام

خرید پروکسی تلگرام

حتما این روزا از اینکه تلگرام میخواد فیلتر بشه شنیده اید واین شده یک دغدغه دیگر برای مردم که سایت hivpnاین دغدغه را با خرید پروکسی تلگرام رفع کرده است .
شما دوستان گرامی برای خرید پروکسی تلگرام به سایت hiVPN مراجعه کنید.

خرید پروکسی تلگرام

خرید پروکسی تلگرام

شما کاربران برای باز کردن تلگرام در زمان فیلترینگ نیاز به خرید پروکسی تلگرام دارید که سایت hiVPN خرید پروکسی تلگرام را برای راحتی کاربرانش ارائه داده است تا کاربران گرامی تلگرامی بدون افت سرعت وقطعی را دراختیار داشته باشند
شما کاربر عزیز به سایت hiVPN مراجعه کنید و بعد از خرید اکانت مورد نظر به ایمیل خود مراجعه کنید. در آنجا خواهید دید که اطلاعات شما را از جمله نام کاربری، رمز عبور و تمامی سرورها از طریق ایمیل شما را سایت hiVPN ارسال کرده است.
بعد از خرید پروکسی برای تلگرام وارد تلگرام می شوید و بعد از آن وارد Setting و از آنجا به قسمت Data and storage می روید و در قسمت پایینی گزینه Use Proxy را می زنید و بعد در قسمت بعدی گزینه Socks5را انتخاب می کنید.
در این قسمت ایتدا باید یکی از سرورهای ارسالی را وارد کنید.
در قسمت سرور و در قسمت socks5 عدد ۲۵۴۹ را وارد می کنید و در قسمت username و username نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید و بعد از انجام تمامی کارها گزینه Done را می زنید. شما توانستید با خرید پروکسی برای تلگرام فیلتر تلگرام را حذف کنید. سایت hiVPN علاوه بر خرید پروکسی برای تلگرام دارای ده ها سرور از قبیل آمریکا، کانادا و بیش از صدها سرور و سرویس دهنده های بسیاری که بیش از ده ها سرویس دهنده دارد را ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *