خرید پروکسی سرور

خرید پروکسی سرور

تو جمعی که بودیم حرف از این شد که اخبار اعلام کرده تلگرام وبعضی از برنامه های مجازی در حال فیلتر شدن است که همون موقع تونستم به دوستانم خرید پروکسی سرور رامعرفی کنم و همچنین بگم که سایت hivpn اولین سایتی بوده که توانسته خرید پروکسی سرور را داشته باشه .

خرید پروکسی سرور

خرید پروکسی سرور

سایتhivpn به شما آموزش میدهد چگونه خرید پروکسی سرور داشته باشد تا از تلگرام وبرنامه های مجازی که در حال فیلتر شدن است لذت ببرید .
ما میتوانیم یک سری تغییرات در حالت اتصال با استفاده از پروکسی در تنظیمات داخلی ایجاد کنیم می توانیم فیلترینگ را دور بریزیم و به برنامه های دلخواه خود دسترسی پیدا میکنیم برای فعال کردن پروکسی سرور که آدرس IP آنها با نقطه از هم جدا می شود
باید یک آدرس پروکسی سرور که می توانیم آن را در قسمت Setting تلگرام و در منوی Data and storage بیابیم که از آنجا به قسمت Use Proxy رفته و در این قسمت تلگرام را می زنیم وخرید پروکسی سرور که سایت hiVPN در اختیارتان قرار داده را وارد کنید و عدد ۲۵۴۹ را در قسمت تلگرام وارد می کنیم و دکمه تایید را می زنیم.
برای دریافت پروکسی سرور رایگان به سایت hiVPN بروید. سایت hiVPN علاوه بر فروش پروکسی قابلیت سرویس دهنده های بسیاری مانند کریو، سیسکو، PPTP، LT2P، open VPNو … را دارد. بیش از ۶۰ سرور ارائه دهنده پر سرعت است که کاربرانش ارائه می دهد.
البته نکته ای که باعث تمایز نسبت به سایت های دیگر می شود آموزش های کاربردی و رایگان برای استفاده از برنامه هاست و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته hivpn برای کاربران است که دچار مشکل نشوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *