خرید پروکسی فایر پر سرعت

خرید پروکسی فایر پر سرعت

با دختر خاله هام رفته بودیم بیرون که حرف از فیلتر شدن تلگرام شد من که روز قبلش از یکی از دوستام درمورد خرید پروکسی فایر پرسرعت از سایتhivpn را یاد گرفته بودم گفتم بیاین من یک چیز جدیدی یاد گرفتم به شما هم یاد بدم وشروع کردم براشون توضیح دادن گفتم
برای خرید پروکسی فایر پرسرعت به سایت hiVPN مراجعه کنید.

خرید پروکسی فایر پر سرعت

خرید پروکسی فایر پر سرعت

برای باز کردن برنامه ها وسایت ها در زمان فیلترینگ نیاز به خرید پروکسی فایر پرسرعت دارید که سایت hiVPN خرید پروکسی فایر پرسرعت را برای راحتی کاربرانش ارائه داده است.
میتونید به سایت hiVPN مراجعه کنید و بعد از خرید اکانت مورد نظر به ایمیل خود مراجعه کنید. در آنجا خواهید دید که اطلاعات شما را از جمله نام کاربری، رمز عبور و تمامی سرورها از طریق ایمیل شما را سایت hiVPN ارسال کرده است. بعد از خرید پروکسی تلگرام وارد تلگرام می شوید و بعد از آن وارد Setting و از آنجا به قسمت Data and storage می روید و در قسمت پایینی گزینه Use Proxy را می زنید و بعد در قسمت بعدی گزینه Socks5را انتخاب می کنید.
در این قسمت ایتدا باید یکی از سرورهای ارسالی را وارد کنید. در قسمت سرور و در قسمت تنظیمات عدد ۲۵۴۹ را وارد می کنید و در قسمت username و username نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید و بعد از انجام تمامی کارها گزینه Done را می زنید.
و با خرید پروکسی فایر پرسرعت فیلتر برنامه ها را حذف کنید.
سایت hiVPN علاوه بر خرید پروکسی فایر پرسرعت دارای ده ها سرور از قبیل آمریکا، کانادا و بیش از ده ها سرور و سرویس دهنده های بسیاری که بیش از ۸ سرویس دهنده دارد را ارائه میدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *