خرید vpn برای ساخت اپل آیدی

خرید vpn برای ساخت اپل آیدی – آموزش ساخت اپل آیدی با VPN

با توجه به اینکه خیلی از کاربران ایران با ساخت اپل آیدی با مشکلی جدی روبه رو هستند و بیشتر ارورهای تحریم باعث عدم دسترسی و ساخت اپل آیدی میشود.

سایت hivpn با ارائه سرویس های متنوع این مشکل را با ارائه وی پی ان پرسرعت رفع نموده است.

برای ساخت اپل آیدی آمریکا ابتدا از فروشگاه hivpn یک اکانت پرسرعت وی پی ان تهیه نمایید.سپس با نصب vpn روی دستگاه آیفون یا آیپد و یا مک بوک خود به سرور آمریکا متصل شوید.

طبق مراحل

همانطور که می‌دانیم برای استفاده از امکانات آیفون نیازمند اپل آیدی می‌باشیم،بدون اپل آیدی نمی‌توان از اطلاعات آیفون بکاپ یا فایل پشتیبان گرفت و همچنین دانلود کردن بازی و برنامه ها امکان پذیر نخواهد بود.

برای اینکه اپل آیدی داشته باشیم نیازمند یک ایمیل و پر کردن چند فرم ساده هستیم.مراحلی که بسیاری از آن‌ بی‌ اطلاع هستند و بسیاری با هزینهٔ بالا این کار را انجام میدهند.

با چند مرحلهٔ ساده در ۵ دقیقه یک اپل آیدی بدون نیاز به آیتونز و کامپیوتر و فقط با استفاده از آیفون بسازید و از دانلود کردن برنامه و بازی لذت ببرید.

برای ساخت اپل آیدی نیازمند یک ایمیل میباشید.اگر ایمیل ندارید میتوانید با کلیک بر روی سرویس گوگل و یا یاهو برای ساخت یک ایمیل اقدام کنید که برای این کار یک فرم ساده را پر می‌کنید و میتوانید ایمیل داشته باشید.

در مرحلهٔ اول می‌بایست ابتدا آی‌ پی‌ خود را تغییر دهیداینکار با استفاده از سرویس hivpn و vpn که خریداری شده است انجام میشود و سپس به اپلیکیشن اپ استور وارد شوید,سپس یک برنامه یا بازی رایگان را پیدا کنید و دانلود را بزنید که در اینجا ما بازی پوکمون گو که در این روزها بسیار همه گیر شده را انتخاب کردیم.همچنین میتوانید در اینجا توضیحات این بازی را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *