خرید vpn برای ios 11

خرید vpn برای ios 11 – خرید انواع vpn برای ios

نگاهی به iOS 11؛ سیستم عامل آینده آیفون و آیپد

 • به گزارش HIVPN iOS 11 چه قابلیت ها و چه ویژگى هاى جدیدى را براى کاربران به ارمغان خواهد آورد؟ در این مقاله ما سعى داریم تا تمام گمانه زنى هاى موجود را بیان کنیم.

‏iOS 10 جدید ترین و بهترین iOS موجود است. این ورژن تغییرات اساسى را در برنامه مسیج (Massages)، اپل موزیک (Apple Music) و کنترل سنتر (Control Center) ایجاد کرد. درست است که iOS 10 در همین اواخر در دسترس کاربران قرار گرفت و ما شاهد بروزرسانی هاى آن در ١٢ ماه بعدى خواهیم بود، ولى اپل در iOS بعدى چه چیز هایى را به ما معرفى خواهد کرد؟

تاریخ انتشار

iOS بعدى در چه زمانى منتشر خواهد شد؟ – خرید vpn برای ios 11

iOS 10 مانند ورژن هاى گذشته در مهر ماه ۱۳۹۵ (سپتامبر ٢٠١۶) در دسترس کاربران قرار گرفت پس مجبوریم تا براى iOS بعدى تقریبا یک سال صبر کنیم.

از iOS 11 مانند iOS های قبل در خرداد ماه ۱۳۹۶ (ژوئن ٢٠١٧) در کنفرانس WWDC اپل پرده بردارى خواهد شد. البته در آن زمان عموم امکان استفاده از بروزرسانی را نخواهند داشت و فقط توسعه دهندگان و استفاده کنندگان از بتاهاى عمومى مى توانند این بروزرسانی را نصب کنند. هر دو نوع بروزرسانی تا زمان انتشار اصلى iOS 11 بهبود خواهند یافت اما نسخه اصلى این iOS در مهر ماه ۱۳۹۶ (سپتامبر ٢٠١٧) همراه با آیفون هاى جدید معرفى خواهند شد.

کدام آى دیوایس ها قابلیت بروزرسانی به iOS 11 را خواهند داشت؟

آى دیوایس هاى زیر قابلیت بروزرسانی به iOS 10 را دارند:

 • آیپد ۴، آیپد ایر ١ و ٢، آیپد پرو ٩/٧ اینچ و آیپد پرو ١٢/٩ اینچ
 • آیپد مینى ٢، آیپد مینى ٣ و آیپد مینى ۴
 • آیفون ۵، آیفون ۵ سى، آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶ اس، آیفون ۶ اس پلاس، آیفون اس اى، آیفون ٧، آیفون ٧ پلاس و البته آیفون هاى جدید سال ٢٠١٧
 • آیپاد تاچ نسل ششم

HIVPN – آى دیوایس هایى که حدس زده مى شود به iOS 11 بروزرسانی شوند:

 • آیپد ایر ١ و ٢، آیپد پرو ٩/٧ اینچ و آیپد پرو ١٢/٩ اینچ
 • آیپد مینى ٣ و آیپد مینى ۴
 • آیفون ۵ سى، آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶اس، آیفون ۶ اس پلاس، آیفون اس اى، آیفون ٧، آیفون ٧ پلاس و البته آیفون هاى جدید سال ٢٠١٧
 • آیپاد تاچ نسل ششم

علاوه بر دستگاه هاى نامبرده شده در بالا، احتمال اضافه شدن آى دیوایس هاى آیپد پرو ٢ و آیفون ٨ وجود دارد.

چه ویژگى هایى به iOS 11 اضافه خواهند شد؟

 • حالت تاریک (Dark Mode) خرید vpn برای ios 11

انتظار وجود این قابلیت در ‏iOS 10 وجود داشت اما خوب اپل آن را اضافه نکرد. این قابلیت به این شکل است که تمام صفحات سفید  VPN ‏iOS را سیاه مى کند تا به هنگام استفاده از گوشى در شب، چشم اذیت نشود. البته این قابلیت در tvOS که سیستم عامل تلوزیون اپل است، موجود مى باشد. احتمالات بسیار است که این قابلیت در ‏iOS بعدى موجود شود.

 • وضعیت در دسترس بودن کانتکت ها – خرید vpn برای آیفون ۸

شایعه شده است که اپل بر روى قابلیتى کار مى کند که نشان مى دهد مخاطب شما در دسترس مى باشد و کجاست. این قابلیت مى تواند بدون نیاز به اینترنت و فقط با سیگنال هاى سیمکارت گوشى در دسترس بودن آنها و حتى مکان جغرافیایى آنها بر روى نقشه نشان دهد. البته اینها همه حدس و گمان است و تنها راه دانستن حقیقت، منتظر ماندن تا کنفرانس سال ۱۳۹۶ (٢٠١٧) اپل است.

 • Smart WiFi

گوشى Huawei P9 تنها گوشى مى باشد که چنین قابلیتى دارد. این ویژگى به این شکل است که گوشى به صورت خودکار واى فاى گوشى را خاموش و روشن مى کند تا از مصرف بیهوده باترى جلوگیرى شود. گوشى مکان هایى را که در آن شما از وایرلس استفاده مى کنید به خاطر مى سپارد و در آن مکان ها به طور خودکار  VPN واى فاى گوشى را روشن مى کند و به محض دور شدن از آنها، واى فاى گوشى را خاموش مى کند.
این قابلیت در مصرف بهینه باترى موثر است و از اپل انتظار افزودن چنین قابلیتى به ‏iOS 11 مى رود.

 • تغییر دادن رزولوشن ویدیو در اپ دوربین iOS – خرید vpn برای iphone x

یک مورد آزار دهنده که در iOS وجود دارد، این است که شما نمى توانید کیفیت ویدیو را در برنامه دوربین انتخاب کنید و مجبورید تا به داخل تنظیمات گوشى رفته و از آنجا اقدام به تغییر آن بکنید.

این تغییر کوچک اما کارآمد مى تواند تاثیر مثبتى بر روى کاربران iOS داشته باشد. فرض کنید بتوانید با زدن بر روى یک گزینه کوچک در داخل دوربین، کیفیت آن را تغییر بدهید.

 • مخاطبان مورد علاقه در برنامه Contacts در iOS 11

یک تغییر بزرگ که از iOS 11 انتظار مى رود، امکان نشان دادن مخاطبان مورد علاقه در برنامه Contacts است. این ویژگى هم اکنون فقط در برنامه Phone موجود است.

 • شخصى سازى Control Center – خرید فیلترشکن برای آیفون ۸ و آیفون x

اکثر ما از کنترل سنتر براى باز کردن برنامه ماشین حساب و یا حتى براى روشن کردن قابلیت Do not disturb استفاده نمى کنیم. انتظار مى رود تا بتوان در iOS 11 کنترل سنتر را شخصى سازى کرد. براى مثال به جاى برنامه ماشین حساب، برنامه اینستاگرم و فیلترشکن  یا تلگرم را قرار داد و یا امکان روشن کردن دیتا از طریق کنترل سنتر وجود داشته باشد. به هر حال این قابلیت سال هاست که از اپل درخواست شده است ولى مثل اینکه اپل گوش شنوایى ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *