دانلود فیلترشکن cloudvpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن cloudvpn برای اندروید

سلام آیا شما از گوشی اندروید استفاده میکنی وبرای برنامه های مجازی خود دچار مشکل شده اید و به دنبال لینک دانلود فیلتر شکن cloudvpn برای اندروید هستشد؟ سایت hiVPN لینک دانلود فیلترشکن cloudvpn برای اندروید را به سایت خود اضافه کرده و به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار داد تا همه اندروید بازها بتوانند با دانلود فیلترشکن cloudvpn برای اندروید خود به راحتی از گوگل پلیر خود که برای ایرانیان تحریم است استفاده کنند.
قابل توجه اندروید بازان باید بگویم شما با خرید یک اکانت از سایت hiVPN علاوه بر لینک و دانلود فیلترشکن cloudvpn برای اندروید می توانید از دیگر برنامه های سرویس دهنده استفاده کنند. فیلترشکن سایفون ۶ یکی از قدرتمندترین سرویس دهنده های VPN است که برای فیلترینگ می توان استفاده کرد.
شا بعد از دانلود فیلترشکن cloudvpn برای اندروید به ایمیل خود مراجعه می کنید نام کاربری و رمز عبور ارسالی از سمت hiVPN را برمیدارید و یکی از ده ها سرور hiVPN را انتخاب میکنید و یک به یک وارد برنامهcloudvpn می کنید به این روش می توانید یکی از فیلترشکن های قوی اندروید را داشته باشید.که برنامه های خودتون را بدون افت سرعت وقطعی استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *