سیسیکو برای اندروید

سیسیکو برای اندروید 

در کشور ما یکی از راه های انتقال داده به صورتی ایمن و کدگذاری شده در فضای مجازی استفاده از سرویس Cisco می باشد.در سایت hivpnسرویس های سیسکو برای اندروید در اختیار شما قرار داده شده است.

در این سرویس  که نیاز به نصب نرم افزار بر روی اسمارت فون ها (گوشی های تلفن همراه) و همچنین کامپیوتر ها دارد اطلاعات به صورت کد شده به ضریب امنیتی بالا در فضای اینترنت رد و بدل می شود. استفاده از سیسکو نیاز به پروتکل SSL دارد تا امنیت کامل این سرویس رو تامین کند. کار با نرم افزار اختصاصی سیسکو در موبایل و کامپیوتر بسیار ساده بوده که به راحتی نصب و استفاده از این نرم افزار را بر روی سیستم عامل محبوب اندروید که بر روی اسمارت فون های اندرویدی قرار دارد امکان پذیر میسازد.

با وجود اینکه بعضی ها از شرکت سیسکو برای کمک به دولت چین برای فیلترینگ در شبکه اینترنت انتقاد می کنند اما این شرکت راه کار های بسیاری برای عبور اطلاعات به صورت ایمن در شبکه خصوصی بر پایه اینترنت (VPN) را فراهم می کنند.شرکت Cisco راه کاری فراوانی برای ایجاد شبکه مجازی ایمن در اسمارت فون هایی که از سیستم عامل مختلف اعم از اندروید و ios ارائه کرده است.

با قابلیت دسترسی به ۱۰ سرویس پرسرعت ::

IPSec – IKev2- PPTP – L2TP – Cisco AnyConnect – Openvpn – Kerio – Tunnel – Overproxy – sTunnel

برای خرید به فروشگاه سایت hivpn مراجعه کنید و از آموزش های ویژه ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *