فيلتر شكن كامپيوتر

فيلتر شكن كامپيوتر

چرا خريد فيلتر شكن كامپيوتر امرى ضرورى به شمار مى رود ؟!و چرا ما سايت hivpn را در زمينه فيلتر شكن كامپيوتر به شما پيشنهاد مى كنيم ؟!

هنوز بیش از یک دهه از ورود اینترنت به ایران نمی‌گذرد. اگر چه کاربران ایرانی در سالهای اولیه ورود این تکنولوژی به کشورشان خاطره‌ای خوب و به دور از سانسور را تجربه کردند ولی دیری نپایید که کشورشان به یکی از بزرگترین سانسور کنندگان اینترنت تبدیل شد. امروزه ایران به همراه چین از بزرگترین سانسور کنندگان اینترنت به شمار میرود و این در حالی است که رشد اینترنت در ایران بسیار چشمگیر است و از یک میلیون کاربر در سال ۲۰۰۱ به پنج میلیون در سال ۲۰۰۵ رسیده است و بنابر پیش‌بینی شرکت مخابرات تا سال ۲۰۰۹ این تعداد به بیست و پنج میلیون نفر خواهد رسید.

خب اين امرى طبيعى است كه اين تعداد افراد زياد به دنبال راهى براى عبور از اين فيلترينگ باشند .بهترين راه موجود استفاده از فيلتر شكن كامپيوتر است و با توجه به تحقيقات انجام شده سايت hivpn يكى از بزرگترين و معتبرترين سايت فروش فيلتر شكن كامپيوتر مى باشد .سايت hivpn همواره كوشيده است كه فيلتر شكن هايى با سرعت و كيفيت بالا در اختيار كاربران قرار دهد .

سرویس های hivpn با قابلیت دسترسی به ۱۰ سرویس پرسرعت می باشد از جمله

IPSec – IKev2- PPTP – L2TP – Cisco AnyConnect – Openvpn – Kerio – Tunnel – Overproxy – sTunnel

قابل استفاده در: آیفون و آیپد و ios و ios 11 ، اندروید ، ویندوز ،مک ، لینوکس ، ویندوز فون و بلک بری

برای خريد vpn به سایت hivpn مراجعه کنید و از آموزش های ویژه ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *