فیلتر شکن رایگان ProtonVPN

فیلتر شکن رایگان ProtonVPN

من جزوه کسانی بودم که راجع به فیلتر شکن رایگان ProtonVPN اطلاعاتی نداشتم اما سایت hivpnتوانست اطلاعات من و کامل کنه منم اون اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهم.با من همراه باشید:

VPN ایمن ما ترافیک اینترنتی شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده ارسال می کند، بنابراین رمزهای عبور و اطلاعات محرمانه شما حتی در ارتباطات عمومی یا غیر قابل اطمینان اینترنت ایمن می ماند.

  ProtonVPN موانع سانسور اینترنت را از بین می برد، به شما اجازه می دهد تا به هر وب سایت یا محتوا دسترسی داشته باشید..

بر خلاف دیگر سرویس های فیلتر شکن، VPNProton با امنیت به عنوان تمرکز اصلی طراحی شده است، بر اساس درس هایی که ما از کار با روزنامه نگاران و فعالان در این زمینه آموخته ایم.

خدمات VPN به طور منظم می تواند خطرناک باشد اگر سرورهای آنها تحت نظارت قرار گیرند. ProtonVPN از طریق ترویج ترافیک کاربران از طریق شبکه امن در کشورهای دوستدار حریم خصوصی مثل سوئیس و ایسلند از نظارت جلوگیری می کند. بنابراین، حتی یک سرور نقطه پایانی مجازی VPN، آدرس IP واقعی شما را نشان نخواهد داد.

ProtonVPN به طور انحصاری از رمزهای رمزگذاری شده در Perfect Forward Secrecy استفاده می کند، به این معنی که ترافیک رمزگذاری شده شما بعدا نمی تواند اسکن شده و رمزگشایی شود، حتی اگر کلید رمزگذاری در آینده آسیب دیده باشد.

ProtonVPN بدون سرویس VPN logs است. ما فعالیت اینترنت شما را پیگیری نمی کنیم و بنابراین نمی توانیم این اطلاعات را به اشخاص ثالث افشا کنیم.

ProtonVPN همچنین با شبکه ناشناس Tor همکاری می کند. با یک کلیک، شما می توانید تمام ترافیک خود را از طریق شبکه Tor و مسیر دسترسی به سایت های Onion انتخاب کنید

قابل استفاده در: آیفون و آیپد و ios و ios 11 ، اندروید ، ویندوز ،مک ، لینوکس ، ویندوز فون و بلک بری

با قابلیت دسترسی به ۱۰ سرویس پرسرعت :

IPSec – IKev2- PPTP – L2TP – Cisco AnyConnect – Openvpn – Kerio – Tunnel – Overproxy – sTunnel

برای دریافت فیلتر شکن رایگان ProtonVPN به سایت hivpn مراجعه کنید و از آموزش های ویژه ما بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *