فیلتر شکن سیسکو برای آیفون

فیلتر شکن سیسکو برای آیفون

تو دانشگاه نشسته بودیم که یکی از پسرای دانشگاه از اینکه نمیتونست روی گوشی آیفون هیچ برنامه ای را بگیره شاکی بود ودوستش داشت راهنماییش میکرد که میتونی فیلتر شکن سیسکو برای آیفون را بخری
همه بچه ها راغب شده بودن که این پسر میخواد چی بگه وچه راهنمایی میکنی وشروع کردن از فیلتر شکن سیسکو برای آیفون را از سایت hivpn وشروع کرد به توضیح دادن اینطوری که :

فیلتر شکن سیسکو برای آیفون

فیلتر شکن سیسکو برای آیفون

همان طور که می دانید آیفون یکی از گوشی های هوشمند شرکت اپل است که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد اما تمامی اونایی که آیفون دارن فیلتر هستن ودنبال یک چیزی هستن که فیلتر ها را دور بزنن و بتوانند تحریم های اپل برای ایران را بردارند. شما می توانید فیلتر شکن سیسکو برای آیفون به سایت hiVPN مراجعه کنید. سایت hiVPN با ارائه بیش ۶۰ سرویس دهنده مختلف از جمله کریو، سیسکو، PPTP، L2TP، open VPN، Ikev2، وی پی ان ۳۶۰ درجه و غیره را به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار داده است.
آیفون که دارای محبوبیت خاصی بین کاربران اپل شد و همگی به دلیل تحریم های شدید اپل دچار Error 1009 شده اند که این خطا باعث جلوگیری از دانلود یا آپدیت برنامه های از App store می شود که می توانند کاربران گوشی اپل با فیلتر شکن سیسکو برای آیفون از شر این خطا رها شوند.
برای دریافت فیلتر شکن سیسکو برای آیفون به سایت یا کانال تلگرام hiVPN مراجعه کنیدتا همه شما خوشحال بشید از اینکه برنامه های دلخواه خودتون دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *