پروکسی سرور رایگان

پروکسی سرور رایگان

آیا شما تا به حال به فکر اینکه یک سرور رایگان برای تلگرام خود داشته باشید فکر کرده اید ؟ سایتhivpn به شما آموزش میدهد چگونه یک پروکسی سرور رایگان داشته باشد تا از تلگرام خود لذت ببرید .
اگر ما یک سری تغییرات در حالت اتصال با استفاده از پروکسی در تنظیمات داخلی تلگرام ایجاد کنیم می توانیم فیلترینگ را دور بریزیم و به برنامه های دلخواه خود دسترسی پیدا میکنیم برای فعال کردن پروکسی سرور رایگان که آدرس IP آنها با نقطه از هم جدا می شود باید یک آدرس سرور رایگان که می توانیم آن را در قسمت Setting تلگرام و در منوی Data and storage بیابیم که از آنجا به قسمت Use Proxy رفته و در این قسمت تلگرام را می زنیم و آدرس سرور رایگانی که سایت hiVPN در اختیارتان قرار داده را وارد کنید و عدد ۲۵۴۹ را در قسمت تلگرام وارد می کنیم و دکمه تایید را می زنیم.
برای دریافت پروکسی سرور رایگان به سایت hiVPN بروید. سایت hiVPN علاوه بر فروش پروکسی قابلیت سرویس دهنده های بسیاری مانند کریو، سیسکو، PPTP، LT2P، open VPNو … را دارد. بیش از ۶۰ سرور ارائه دهنده پر سرعت است که کاربرانش ارائه می دهد. البته نکته ای که باعث تمایز نسبت به سایت های دیگر می شود آموزش های کاربردی و رایگان برای استفاده از برنامه هاست و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته hivpn برای کاربران است که دچار مشکل نشوند شما هم پروکسی سرور رایگان را از سایت hiVPNبخواهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *