کار نکردن vpn در آیفون

کار نکردن vpn در آیفون

مژده به تمام کاربران و هواداران آیفون سایت HIVPN با توجه به تحریم های فشرده شرکت اپل در ایران و کار نکردن vpn در آیفون سایت های وی پی ن فیلتر شکن هایی را ارائه داد تا کاربران محصولات اپل در ایران بتوانند به راحتی تحریم ها را بشکنند و از خدمات استفاده کنند.

کار نکردن vpn  در آیفون

کار نکردن vpn در آیفون

این روزها به علت کار نکردن وی پی ان در آیفون ها متاسفانه برنامه اپل استور هم برای دانلود و آپدیت برنامه ها باز نمی شود. اما سایت های vpn برای این دسته از کاربران بیش از ۳۰ سرویس دهنده مخصوص سیستم عامل IOS در نظر گرفته است که هر کاربر طبق سلیقه خودش می تواند یکی را به رایگان دانلود کند و از آن استفاده کند.

از جمله این اپلیکیشن ها می توان به نرم افزار : کریو ، انی کانکت سیسکو ، سایفون ، اپن وی پی ان ، pptp ،  l2tp ، وی پی ان ۳۶۰ درجه ، vpn free  و دیگر سرویس دهنده ها اشاره کرد.

علاوه بر سرویس دهنده ها سایت hi وی پی ان بیش از ۴۰  سرور قدرتمند ، پرسرعت ، بدون قطعی از کشور های متفاوت را دارا می باشد. از سرور های می توان کشورهایی از جمله : کانادا ، لهستان ، آمریکا ، آلمان ، ترکیه ، انگلیس، دبی ، امارت متحده عربی و دیگر کشورها را نام برد.

در صورتی که کار با اپلیکیشن ها را بلد نبوید یا vpn ها کار نکرد کافی است با تیم پشتیبانی ما یا از فایل ها و فیلم های آموزشی به سرویس دهنده مربوطه مراجعه کنید تا بتوانید به راحتی با نرم افزار مربوطه را نصب و ست کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل و یا کار نکردن vpn در آیفون هایتان کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *