Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN

سلام من یکی از کاربران سایت پرفروش hivpn هستم .

امروز راجع به Hotspot Shield VPN می خوام از سایت hivpn اطلاعات رو به اشتراک بگذارم.

ابتدا می خوام سایت hivpn را به شما معرفی کنم . سایت hivpn با ارائه سرویس های فیلتر شکن و vpn با سرعت بالا به ما کاربران خدمات ارائه داده است.

چیز جالبی که سایت hivpn نظرمو جلب کرد اطلاعات کلیدی است که در اختیار کاربرانش می دهد.

در یکی از مقاله هاش راجع به Hotspot Shield VPNتوضیحاتی داده بود که برای شما به اشتراک میزارم.

با Hotspot Shield VPN وب سایتها و محتوای مسدود را می تونیم باز کنیم و به طور امن و خصوصی وبگردی کنیم. 

برنامه Hotspot Shield که مطمئنترین VPN و پراکسی در جهان است، اکنون برای مروگر Firefox عرضه شده است! و جالب است بدانید کاملاً رایگان و بدون هر نوع تبلیغات میباشد! برنامه Hotspot Shield که تاکنون بیش از ۳۵۰ میلیون بار دانلود شده است این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در سراسر جهان به وب سایت ها یا محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید، شبکه های اجتماعی فیلتر شده را باز کنید و فعالیت های مرورگرتان را در نهایت امنیت و حفظ حریم خصوصی انجام دهید.

برنامه Hotspot Shield VPN مخصوص Firefox با پهنای باند نامحدود و به طور کامل رایگان ارائه شده است! برنامه Hotspot Shield، امنیت Wi-Fi، حریم خصوصی آنلاین و دسترسی به محتویات و برنامه های مسدود شده مانند Facebook, Netflix, BBC, Skype و YouTube را از طریق پروکسی فراهم می کند. با ۱ کلیک ساده، Hotspot Shield VPN را فعال کنید!

• از برنامه Hotspot Shield VPN جهت دسترسی به وب سایت ها و محتویات مسدود شده مانند Facebook, YouTube, Netflix, BBC, ITV Player و Pandora استفاده کنید

• آدرس IP، هویت و موقعیت خود را از وب سایت ها و ردگیرهای آنلاین پنهان میشه  تا حداکثر میزان حریم خصوصی و امنیت و در عین حال پیشگیری از سرقت اطلاعات شخصی فراهم شود

• از فایروال ها میانبر بزنید و به طور ناشناس وبگردی کنید تا ردگیری نشوید

• برنامه VPN و پراکسی وب رایگان Hotspot Shield بهترین امنیت نقطه اتصال wifi را ارائه می دهد.

با سایت hivpn شما هم  با خیال آسوده خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *