kerio 64 bit

kerio 64 bit

به نظر من وبیشترین کاربران برای داشتن یک فیلتر شکن قوی برای خودتان ونحوه استفاده راحت از آن میتوانید اقدام به داشتن kerio 64 bit برای خودتان داشته باشید .سایتhivpn توانسته kerio 64bit را در سایت خود قرار داده است و اعلام کرده تمام کاربرانی که از سایت hivpnیک اکانت خریداری کرده باشند میتوانند بصورت رایگان از سرویس دهنده های دیگر استفاده کنند .شما میتواند با kerio 64 bit خود با عوض کردن آی پی خود به آی پی کشور دیگر تمامی فیلترینگ ها را دور بزنید به تمامی سایت هایی که برای کاربران ایران تحریم شده است دسترسی پیدا کنید وحتی به راحتی از فیس بوک استفاده کنید .

شما با kerio 64 bit وبا داشتن یک اکانت از سایت hivpn میتوانید با دانلود یک سرویس دهنده به راحتی تمام فیلترینگ ها را دور بزنید .

شما با kerio 64 bit میتوانید از ۶۰ سرور وهمچنین بیش از ده ها سرویس دهنده به صورت رایگان استفاده کنید .

اگر بعد از kerio 64 bit برای نصب فیلتر شکن دچار مشکل شدید می توانید با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت hivpn تماس حاصل فرمایید وتمام مشکلات خود را رفع کنید.

سایتhivpn یکی از قویترین ومحبوب ترین سایت بین کاربران عزیز بوده است که رضایت مشتریان خودش در وحله اول کارش قرار دارد تا با داشتن فیلتر شکن های قوی وبدون افت سرعت برنامه ها وسایت های مورد علاقه خود را باز کنند واز آن لذت ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *